KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12398226
nr 1239 8226
Etsning
George Cruikshank (1792-1878). "Review of the French troops on their returning march through Smolensko". Handkolorerad, signerad i trycket 1813. Motivet: 26x36 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:17:07
4/3 13:21:22